Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • albiosz

    őstag

    válasz macilaci78 #17930 üzenetére

    Köszönöm szépen részletes válaszod.

    Sajnos elég csekély a tudásom a témában. A jelenlegi 2 szobás lakásba vettem 2 ilyet és le volt tudva: [link] , de ez 50 m2 összesen, előszobában és konyhában meg valami hasonlót hagyott itt az előző lakó: [link]
    Ezeknek bőven elég volt a fénye. A 2 db 3-as spotot (?) elvisszük a gyerekszobákba, szerintem jók/elegek lesznek.

    A mi hálónkba sem gondolok túl extrát, pl. ez tetszik: [link]

    Ami fejtörést okoz az a nappali és konyha páros. Ott ugye 2 hely van. Ha veszek 2 ilyen 2 foglalatos 400 mm-es ufo-t az vajon elég lesz? [link] E27-ben vannak már megfelelő fényerejű led fényforrások? Íróasztal persze kap külön lámpát, konyhabútor is kap IKEA-s világítást.

    Fürdőbe csak ezt találtam, ami ufo jellegű és cserélhető a fényforrás. [link] Az ára mondjuk fáj.

    Illetve amit nem írtam, hogy az előszobában álmennyezet van. Ilyesmi, négyzetes elemekből álló: [link] Ide lehetne rakni hasonló spotokat? [link] Ha ebből mondjuk kettőt szeretnék, annak a bekötése bonyolult vagy nem okoz problémát hogy jelenleg egy lámpa van? Vagy inkább egy Tracy ufo ide is? Tök kicsi amúgy az előszoba, nem hiszem hogy sok fényerő kell. Persze a szempontokat kellene, hogy teljesítse, amiket írtál (készülődés/takarítás közben lássunk).

Új hozzászólás Aktív témák