Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RudiLicenc

    aktív tag

    válasz nuke7 #64051 üzenetére

    Azért szerintem azt be kell látnunk, hogy a legtöbb esetben ezek a játékosok szimplán rosszul játszanak az adott meccsben - azaz nem direkt feedelnek -, ezért viszont nem büntethetőek. Ha rossz mentállal érkeznek a meccsedbe, akkor már alapból bukó lehet a meccsed. Ezért kell op.gg-t futtatni előtte, champ selectben - itt még dodgeolhatsz!

    Sajnos sokan nem hisznek abban sem, hogy 3/0, vagy akár már 2/0 ellenfél után vissza lehet hozni a meccset. Ezzel nem igazán lehet mit csinálni, a játék része marad örökre.

    Mindenesetre abban biztos vagyok, hogyha az ilyen “gg ez” megjegyzések és egyéb passzívaggresszív beszólások bannable dolgok lennének, akkor már jó úton haladnánk. Nem kéne sok mindent tenni, csak egy 10 meccses chatbant osztani erre, és máris visszafogottabb lenne mindenki, és az inzultált játékos sem fogja elrontani a következő meccsét.

    (Hozzáteszem, én mindenesetben reportolom a “gg ez” játékosokat - hiába tudom, hogy nem bannable offense, és nem történik semmi, megjegyzésbe beírom és megyek tovább, hátha egyszer változás lesz.)

    [ Szerkesztve ]

    Üdv!

Új hozzászólás Aktív témák