Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bowser

    aktív tag

    válasz Kanczy #46927 üzenetére

    Igen a Relic Shieldet én sem látom (illetve az elkészült Hegy Arcát).

    A Jégkesztyű a passzívja miatt felesleges.
    Helyette különösen ajánlom a Fagyos szívet.
    Locket az mindenképp jöhet neki.
    Gyakorlatilag leírtam ugyanazt amit te :D

    Xpeira.ZENO:

    Igen egy ideális teamfight valahogy így nézne ki:
    5 vs 5, mikor egybevergődtek az enemyben, egy kellemes Braum ulti(ezalatt a Fagyos Szív és az Iron Solari passzívja működik 15%-kal kevesebb támadási sebesség az enemynél illetve + 15 Varázsellenállás a te csapatodban) emellé még a megfelelő időben elnyomod az Iron Solari aktív képességét ami pajzsot ad a csapatodnak. Eközben figyeled ki kap CC-t és már nyomod is el Mikael tégelyét rá. Persze mérlegelni kell, hogy ki kapja meg de mivel életerőt is ad vissza lehet érdemes arra a playerre rakni aki a "Carry" nálatok. A lényeg az ő maradjon a legtovább életben a csapatodban! Mivel mindenki őt fogja fókuszálni persze B1-ben de még Goldban is sokan agyatlanul skilleznek össze vissza mindenkit akár a supportot mellette meg a Carry lesebez mindenkit. Üthetik hárman a szupertankos Blitzet ha mögötte a Jinx Runann-el meg a rakétáival lövöldöz titeket. Hidd el előbb végetek mint annak a Blitznek. Blitzcranknek kimegy egy ulti egy felesleges Q a levegőbe egy felütés, utána csak néző üzemmódban lesz. Annyi ilyen teamfightot láttam te jó isten. A rossz fókusz a vesztes enemy-t is a győzelemre emelheti. Braummal amúgy nem kell félni ha megindul a csapatod ugorj szépen előre nyomd a Q-t cseszegesd az enemy-t.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs szabad időm. Illetve ha van, az sem szabad.

Új hozzászólás Aktív témák