Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dani_kp

    őstag

    válasz sasa311 #12819 üzenetére

    Hiszed vagy sem utolsó itemnek ez a kettő között gondolkodtam (Mikael's Crucible és Iceborn Gauntlet), illetve még a GA is megfordult a fejembe. Azért maradtam a Mikael's-nél, mert kíváncsi voltam mennyi mr-em lesz ha fullos a build-em, szóval ezt az itemet inkább az mr miatt vettem.

    #12820 kexksz: én csak most a napi win miatt toltam bot fight-ot, illetve néztem, hogy milyen build-al érdemes játszani Ryze-al. Tudom, hogy sok féle van és hogy csapat/szituáció függő. Amiket felsoroltál item-ek azokon mindegyiken gondolkoztam és nézegettem is, mert jobb szeretem tankosabb itemeket (hp, armor, mr), de csak is Ryze-nak (régen sokat toltam vele és most újra elő akarom venni), más ap carry-vel teljesen más build-et alkalmazok.

    Amúgy mikor botok ellen nyomom olyankor build-eket próbálok, tehát inkább reálisabban veszem a kiépítést és nem csak a dmg-re megyen, hogy gyalázzam a botokat. Hanem igenis "élesbe" tesztelem rajtuk. Tudom, hogy elég keszekusza dolog és érdekes hozzáállás de én ilyen vagyok és így szeretek játszani. :) Remélem értetted mit akartam leírni, mert nem tudom, hogy most mi van velem, alig bírom megfogalmazni a mondani valómat :D .

    https://ingatlan.com/33821564

Új hozzászólás Aktív témák