Új hozzászólás Aktív témák

• Yodamest

veterán

válasz Yodamest #61740 üzenetére

Na végül 6 lose lett, nem tudtam ma nyerni.... napi first win sem lett meg elég kiábrándító, hogy bot meccs kell hozzá hogy nyerjek, de már ahhoz sincs kedvem. Gyerekek uccsó meccsen még kaptam persze egy kb 1st ranked meccses Voli junglert, aki szétfeedelte enemy Jaxet.... de tényleg konkrétan látszott, hogy nem tudja hogyan kell irányítani a hőst, állt csak és a Jax álló helyzetben szétütötte, vicces és szomorú volt egyben. Miért nem velük volt az a Voli pl? így 5 vajsima lose után igazán beadhatott volna hozzánk egy nyerő embert vagy valami, sokszor nem értem ezeket a csapatsorsolásokat. Mind a 6 meccs olyan szinten sima lose volt, hogy ami látszik a statokban, hogy 22 meg 26 perc az csak kamu, addig szenvedtünk igen, de lényegében, már a 5-6. percben ilyen 3-asával szedte az ellenfél a gyilosságokat az összes meccsen, nem volt olyan értelemben még csak izgalmas sem egyik se, hogy jaj most nyerünk-e, a kérdés csak az volt, hogy a vereség mellett tudok-e úgy játszani, hogy azzal én elégedett legyek a végén,, mást már nem is figyelek, mert a lose az 100%.