Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Christoph

    aktív tag

    válasz OddMan #269 üzenetére

    Én is épp tegnap néztem meg a Samsung LE-27T51B lcd-t a pécsi MM-ben...és nekem nagyon úgy tünik, nálam ez lesz a befutó..... Szerintem ezen az áron (300e 82 cm) ez a legjobb elérhető modell....nekem nagyon tetszett a képe.....a designja is tetszik....

    Épp egy olyan demó ment amin 1 autóversenyt is mutattak, tehát tele volt gyors mozgásokkal, de se utánhúzást, se szemetelést vagy egyebet nem láttam, pedig közelről néztem......ha volt is nem volt feltünő....

    ''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

  • neduddki

    nagyúr

    válasz OddMan #269 üzenetére

    HI!

    Hat nem teng ebnned tul a gondolkdasi vagy az ma besztos...
    az egyikfo kulomseget egyszer amremgadtam keresd meg
    a masik meg az elktronika, ami az eddig i tapasztalatok alapna a Milano-ban sokkal jobban eltalalt mint a Romaban, mod: Torinoban meg igencsak vissza fogottt
    erro gun eszemen swszondo hogy az al;tald latott 27t51-ben nem volt eg a dnie demo??? erdekes! mas is probalta mar boltokab es egyebn hejeken, csak nekem a promosjoszagnal votl hozza szerencsem???:- )))

    udv

    neduddki

    [Szerkesztve]

    https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

  • Icewind

    aktív tag

    válasz OddMan #269 üzenetére

    Oké, ez mind szép, most nincs előttem az M sorozat képe, de elhiszem hogy jobb. A LE27T51 800:1es kontrasztja biztos nem vetekedhet a LE26M51 3000:1 kontrasztjával, meg a DNIe-jével... (a válaszidő 12ms a 8msel szemben, de nembiztos, hogy ez látszik)

    De ha az árakat megnézzük( [link] [link] ), a T51 186 rongy, az M51 pedig 275... a köztük lévő durván 90ezer Forint nem kis pénz szerintem.
    Az M51 MÁSFÉLSZER drágább, hogy úgymondjam el is várható, hogy jobb legyen a képe, azonos cégtől származnak elvégre.
    Szóval biztos sok nagyonszép meg nagyonjó TV van még a Media Marktban, de az áruk is pont ennyivel magasabb... nem hiszem hogy feltétlen érdemes összehasonlítani őket...
    És - igaz kevésbé mérvadó - de a T51 egy collal nagyobb is, és szvsz a dizájn valóban szebb.

    Az általad említett ''kockás, darabos videókat'' én nem tapasztaltam, és nem mondom hogy tökéletes lett volna a képe, vannak fentartásaim, de a saját árkategóriájában (+ - 20K ) szerintem nagyon jó vétel, elég szép képe van, ha nem egy majdnem 100Kval drágábbal hasonlítjuk.

    Mellesleg néztél TV-t a R51en? Mert a T51 ebben elég jó volt, éppen hogy kevésbé volt zajos a képe jópár hasonló modellel szemben.

    Szóval ha valaki 200K alatt akar LCD TV-t venni, akkor én részemről a LE27T51et ajánlom, akinek meg több pénze van, az úgyis az egyel feljebbi árkategóriába nézelődik, de ott a konkurencia is más lesz.

    Nemtudom a media martkba az M51 mennyibe volt, de gondolom nem 5K-val drágább...

    Üdv

    Ice

    UI: Sorry, nem akartam ''kioktatós'' hangvételbe írni, ne értsd félre :B Csak eléggé lehúztad a T51et, (''az LE-26M51B mellet elbújhat a képminősége''), pedig szvsz elég jó tévécske, sokat nézegettem őt az utóbbi hetekben... :D


    [Szerkesztve]

Aktív témák