Hirdetés

Aktív témák

  • Icewind

    aktív tag

    válasz OddMan #269 üzenetére

    Oké, ez mind szép, most nincs előttem az M sorozat képe, de elhiszem hogy jobb. A LE27T51 800:1es kontrasztja biztos nem vetekedhet a LE26M51 3000:1 kontrasztjával, meg a DNIe-jével... (a válaszidő 12ms a 8msel szemben, de nembiztos, hogy ez látszik)

    De ha az árakat megnézzük( [link] [link] ), a T51 186 rongy, az M51 pedig 275... a köztük lévő durván 90ezer Forint nem kis pénz szerintem.
    Az M51 MÁSFÉLSZER drágább, hogy úgymondjam el is várható, hogy jobb legyen a képe, azonos cégtől származnak elvégre.
    Szóval biztos sok nagyonszép meg nagyonjó TV van még a Media Marktban, de az áruk is pont ennyivel magasabb... nem hiszem hogy feltétlen érdemes összehasonlítani őket...
    És - igaz kevésbé mérvadó - de a T51 egy collal nagyobb is, és szvsz a dizájn valóban szebb.

    Az általad említett ''kockás, darabos videókat'' én nem tapasztaltam, és nem mondom hogy tökéletes lett volna a képe, vannak fentartásaim, de a saját árkategóriájában (+ - 20K ) szerintem nagyon jó vétel, elég szép képe van, ha nem egy majdnem 100Kval drágábbal hasonlítjuk.

    Mellesleg néztél TV-t a R51en? Mert a T51 ebben elég jó volt, éppen hogy kevésbé volt zajos a képe jópár hasonló modellel szemben.

    Szóval ha valaki 200K alatt akar LCD TV-t venni, akkor én részemről a LE27T51et ajánlom, akinek meg több pénze van, az úgyis az egyel feljebbi árkategóriába nézelődik, de ott a konkurencia is más lesz.

    Nemtudom a media martkba az M51 mennyibe volt, de gondolom nem 5K-val drágább...

    Üdv

    Ice

    UI: Sorry, nem akartam ''kioktatós'' hangvételbe írni, ne értsd félre :B Csak eléggé lehúztad a T51et, (''az LE-26M51B mellet elbújhat a képminősége''), pedig szvsz elég jó tévécske, sokat nézegettem őt az utóbbi hetekben... :D


    [Szerkesztve]

Aktív témák