Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz ProdyG #47304 üzenetére

    igy már jobb, mert látjuk, de persze szubjektív, mert ha nekem nemkellene a többi plusztudás, maradtam volna egy 550-esnél énis.
    de eszembe sem jutott, hogy ottmaradjak, mert minden tudását akartam használni, a hálozatraköthetőség legalább annyira volt fontos, mint az mkv lejátszás.
    ja és az 550-nél sem triviális hogy mindentjátszik usb-ről, tehát a mezei juzer ezzel nincs tisztában, (én sem voltam,) csak ha olvasgatja ezt a fórumot (vagy más hasonlokat) !!

    biztos én fingtam bele megint a nulláslisztbe , lektorunk nem volt vevő a poénjaimra és a nagy porban eltűnt pár poszt , Sorry :W :W

    [ Szerkesztve ]

  • gombos82

    csendes tag

    válasz ProdyG #47304 üzenetére

    Ha azt nézzük, hogy 50 ezerért (sőt olcsobban) már egy 72 cm-es CRT-t lehet kapni akkor nem biztos,h annyit megér mindenkinek az,h 100Hz legyen..
    Sztm nem akkora különbség mint anno a Fekete-Fehér vagy Színes TV közötti kérdés.

    nem beszélve arról,h 7-8 éve mikor DVD stb már volt,de csak 50 Hz volt akkor senki nem "rinyált" hogy milyen rossz ez az 50 Hz.
    Max a villódzás miatt, de itt már nincs jelentősége.

    A folytonos mozgás miatt?
    Valóban szebb láthatóan az esetek kis százalékában.. Pl a párom nem látta a különbséget.. csak nagyon gyors mozgásoknál.. Én láttam akülönbséget, de 30% felárat nekem még nem ér meg...:(

    Ha meg anynira a minőségre mennék rá:
    Majd akkor veszek 100 Hz-es TV-t, ha a szolgáltatók is 100 Hz-be nyomják.
    Ameddig csak interpolált 100Hz van, ez olyan mint a DVD felskálázása HD be:)

    Sanyi

  • rígel

    őstag

    válasz ProdyG #47304 üzenetére

    Nekem b650-em van, és vásárlás előtt láttam ugyanazt a HD anyagot b550-en és b650-en.Szerintem jelentős különbség van minőségben a b650 javára. Persze ez szubjektív, lehet hogy csak én vélem így, és majd mások elmondják, hogy nem így van, mindenesetre az általam látottak alapján én nem vettem volna b550-et 650 helyett semmi esetre sem. Ha kevesebb pénzből kellett volna gazdálkodnom, akkor inkább vártam volna.

Aktív témák