Hirdetés

Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz Rick4 #647 üzenetére

    [OFF]Remélem a végső hozzászólásom a témában.

    1.: én ezt jópár éve gexcube-nak olvastam:

    Megmutatod merre van a GeXcube cég honlapja? :)
    A GeCube-é itt van.
    A GeCube a Radeon 9x00 (9600, 9800) szériát árulta európában ezzel a logóval, leányvállalatán keresztül. Azóta én nem láttam hasonló logóst dobozt. Tehát az a kijelentésed, hogy a "gexcube csinált ilyeneket" fals, márcsak ezért is. Ne képeket mutogass, ne engem szapulj, inkább lásd be, hogy tévedtél, és kész.

    2.: Ezzel a "gexcube csinált ilyeneket" kijelentéssel volt/van a legtöbb problémám. Tudnillik teljesen félreérthető. Kifejtettem miért. Az ATi HD sorozata tud ilyet. Bármelyik gyártótól is származzon. A GeCube csak egyike a gyártóknak.

    3.: "tehát ha elolvasol egy hozzászólásomat, megkérlek, hogy keresd meg a kérdést, és rájössz, mit mondtam mire"

    Rossz szokásom, hogy végigolvasom, mire válaszolok, meg arra is, hogy mire megy adott esetben az a válasz. Nem szoktam tehát úgy leírni valamit, hogy nem vagyok tisztába vele, mire mit válaszoltak. Ha mégis így van, vagy félreértettem valamit, akkor azt el is szoktam ismermi. Ez a másik rossz szokásom...

    4.: "a jobb kártya fogalma megegyezhet azzal a fogalommal, hogy Ati HD?"

    Ha már úgy fogalmaztál alant, hogy "alapos voltál", akkor véleményem szerint nem, az adott környezetben félreérthető és nem világos megfogalmazás. Egy GeForce 8800GTX is "jobb kártya", mégse tudja ezt. [/OFF]

    Ha pedig egyszer okos leszek, majd rájövök miért nem működik nálam az [OFF] tag. :DDD

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Aktív témák