Hirdetés

Aktív témák

  • BoGyo[ME]

    tag

    válasz ferbazs #5128 üzenetére

    A gyors véleményem: tök jó! :D

    Komolyra fordítva a szót: azon szerencsések közé tartozom, akik magukénak mondhatnak egy ilyen masinát, és azt kell mondjam, hogy pár zavaró apróságot leszámítva tökéletes; az ár/érték arányt figyelembe véve szerintem jelenleg az egyik legjobb...

    A képe jó, a számítógéppel könnyedén össze lehetett kötni, úgy hogy nincs mellette a boltban egy pl. Samsung LCD - netán plazma - a feketéje sem olyan vészes, és a lakkfekete burkolatot is meg lehet szokni.

    Negatívumként említeném a
    - távirányítót: a szabvány LG távirányító van hozzá, ami szerintem kissé csapnivaló: nekem a Philips CRT-m után nem igazán esnek kézre bizonyos gyakrabban használt gombok (számok, teletext, időzített kikapcsolás, legutolsó csatorna), és kicsit idegesítő, hogy minden gombnyomásra felvillan rajt egy piros, a vezérelt hardvert (TV-DVD-VCR) visszajelző-LED (bár az is előfordult, hogy ennek köszönhetően sikerült kiderítenem, hogy miért nem működik a távirányító);
    - kicsit lassan vált csatornát (kipróbáltam: 20 csatornát kb. 30 mp alatt, szóval átlagban kb. 1,5 mp), de a "Kedvencek" programlista használata azért gyorsít, ha célirányosan váltanánk;

Aktív témák