Hirdetés

Aktív témák

  • bences

    tag

    Hello!

    Nekem is segítség kéne, TV vásárláshoz.
    32''-os LCD tv-t vennék, és sokat használnám a notebookomra monitoraként, a notebookon s-video és VGA kimenet van. Olcsóbb kategóriás kéne, ahogy néztem kb 160-170ért már lehet kapni (gondolom) egész jókat.
    pl: Samsung LE32S81B-ről mik a vélemények? Mi a különbség ezeknél az S-es és az R-es között (S81/R81)? Egy hete még 26''osnál tartottam :), akkor találtam ugyanilyen típusjelzésű samsungot (LE26S81B), amiben van DVB-T tuner. A 32''osban nincs (?), mert én egyik leírásában sem találom.
    Nem ragaszkodom Samsunghoz, csak most leginkább ezeket néztem.

    Még egy utolsó kérdés:
    Mekkora különbségek vannak egy gyártó különböző termékei között, amiknek az árában csak pár ezer Ft a különbség, mint pl a Samsung LE32S81B és a Samsung LE32R32BX.
    Én már teljesen elvesztem a bőség zavarában. Átlagos igényeim vannak, átlagos (olcsó:D) árat tudnék megfizetni, notebooknál tudjam rendesen használni VGA-n keresztül monitorként, nem tudom mekkora plussz a DVB-T tuner, de ha már ilyen tvje van az embernek akkor legalább tudja fogadni a DVB-T adást, ne kelljen majd külön kis dobozkát venni hozzá pár év múlva, kb ennyi.
    Segítséget előre is köszönöm

    [Szerkesztve]

Aktív témák