Hirdetés

Aktív témák

  • Landon

    őstag

    Üdv mindenkinek!

    Egy kérdésem lenne minden kedves Samsung 40A656 tulajhoz. KB 1 hónapja vettem egy ilyen TV-t és mára mintha eléggé meg erősödött volna a ventillátor zaja. Ha éjszaka nézek TV-t halkabban és nincs semmi háttérzaj (autók stb) akkor eléggé lehet hallani a ventit. Kihívtam egy samsungos csókát persze szart az egészre és aztmondta hogy ez teljesen normális hallott már hangosabbat is stb... Kérdésem az lenne, hogy mindenkinél fenn áll ez a "jelenség" vagy csak én vagyok peches? OK azt elismerem hogy napközben amikor nagyobb a háttérzaj meg pláne amikor játszok nem hallani de éjszaka eléggé... és zavaró! Pláne hogy a samu-s csávó aztmondta, hogy totál fölösleges is bele mert meg lehetett volna oldani másképp is és a többi A656-ban nincs is. Ha esetleg van vmi házi barkács megoldás (jobb halkabb venti beszerelhetősége) akkor olyat szívesen fogadnék! :)

    Előre is köszönöm mindenki segítségét.

    There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

Aktív témák