Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tsaby_77

    kezdő

    válasz Telluride #286 üzenetére

    Köszi, szoktam nézni, és Doomerist is.
    Én is pont azért tettem le, mert meglett a köv Floppy, és nem akartam otthagyni, ha találok még egyet. Persze az is normál láda volt, ahogy a köv 2 is.
    Nem is volt gond a bázisnál a térképen bőszen mutatta, hogy megvan a láda ...! :DDD
    Egyébként egyáltalán nem görcsöltem rajta, mert tök random cuccokat dob bele, és láttam már pocsékabb tartalommal IB-t mint amilyet nekem normál-ként adott. Igaz, hogy csak ezért szereltem össze a savfürfőt, de majd lesz másik .... :K
    Tegnap reseteltem a bázist, és délután-este ki is pakoltam mindkét fokozatot.
    Most vettem Sánta Klóznál egy Yule log-ot, és megyek coppert bányászni 50% bónusszal (2 helyett 3-at ad egy nodes).... :))
    Aztán ha hazajöttem, akkor meg Oak fát megyek vágni. Mondjuk az könnyebb lesz, mert ott ki lehet írtani a Z-ket, és ugye 10 perc alatt végighasogatod az erdőt ... ;]

    Szarvasok kiszabadításánál, ha 3 katona van, akkor eszetekbe ne jussok rájuk lőni! 2-nél Vss Vitorez van. Gondoltam szerzek egy kis plusz fegyvert a szarvas mellé. Hülye ötlet volt! :W :( (Pláne, hogy csak fejlesztett Worker páncélban voltam. Igaz az egyiket majdnem kinyírtam, de a majdnem-ért nem jár bónusz: ;])
    Egyszerűen oda kell lopakodni, és elengedni a szarvast! Nem lőnek, nem támadnak, csak eltipliznek duzzogva ...
    Kicsit egyszerűbb, de aki a kihívást keresi az mindenképp próbálja meg kinyírni őket! Vele majd találkozunk a Valhallában ... ;]

    (PS: Szerintem SWAT armour-ban shotgunnal odalopakodva közvetlen közelről ki lehet nyírni őket, ha egyfolytában nyomod a medkitet!)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák