Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Butcher82

    senior tag

    válasz Nedzsef #52 üzenetére

    Azzal vitatkoznék, hogy bármilyen láncfűrészt lehet 10 évig használni, kínaiból a legtöbb nem fogja megérni. Hiába a tisztítás és a rendszeres karbantartás, saját tapasztalat, 2 szezont bírt ki, igaz nem bánom, mert csak a kíváncsiság hajtott, hogy kipróbáljam, pedig az is megkapott mindent, úgy mint a márkás társa. Jó szívvel én személy szerint nem ajánlom, már a fogyasztásuk miatt sem. Az átlag embernek meg ne kelljen már tudni "szerelgetni", elég ha tudja, hogy figyeljen a tisztításra, a megfelelő olajra, illetve tudja, hogy a gyertyára időnként rá kell lesni. Nekem az egészben az az elszomrító, hogy millió számra vesszük ezeket az ipari hulladékokat amikkel a szemét hegyek nagyságat gyarapítjuk. Olvasom a facebook-os topicban, hogy sok embernek hegyekben áll a bontott alkatrész ezekből a kínai csodákból, környezetszennyezés maximálisra pörgetve... :)

    De, hogy valami jót is mondjak, nekem Efco MTH 5600 van per pill, ez is a japán Zenoah koppintása, úgy mint az összes többi kínai gépé, de legalább tisztességesen össze van rakava és az alkatrészek is normálisak, eddig bevált.

    ***Go Ahead, Make My Day.*** Clint Eastwood óta szabadon.¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák