Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz etejedu #5879 üzenetére

    Legyszi kerdezz vissza. Az SZO talan amit esz nelkul irok, az a szerzodeses osszeg az ltp-n (ezert irom betuszokent naggyal), de hadd ne talalgassam, hogy mi az ami nem egyertelmu. Szivesen kifejtem azt, aminek van ertelme.

    Jaded:
    alltam: az ltp-re jaro alltam nelkul irtam (merthogy 4 evet nem erte el a szerzodes, ezert a funda is csak ennyit vehet figyelembe)
    Gyakorlatilag ha nincs kieg. fedezeted, akkor torvenyileg nem vehetsz fel igy hitelt (20% kotelezo ha jol remlik, bocs hogy csak remlik, de en programozo vagyok, nem hitelkozvetito). Illetve forditva, csak igy szoktak megjegyezni: a felajanlott fedezeteknek nagyon max. 80%-at veheted fel hitelben.
    Tamogatott hitel: nem ismerem az uj szabalyokat csak hallomasbol ugy remlik, hogy 5 evig tamogatottat szinte barki kaphat, ellenben mintha nem lenne most (erdemben) olcsobb a torvenyi minimum miatt, mint a nem tamogatott. Szocpol meg mintha energetikai besorolashoz lenne kotve, a teljes biztos, a felet meg nem is hiszem hogy megelolegeznek, arra ne szamits, de persze utananezhetsz, megkerdezheted.
    Fedezet oldalon kell gyurni me'g, az legyen az elso.

Új hozzászólás Aktív témák