Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz _BM_ #3329 üzenetére

    Ha nem lattal ilyen szerzodest, akkor miert mondod, hogy biztos apro betukkel irtak? Kotelezo egyoldalas meretu, de par mondatbol allo alairando volt, hogy a kockazatokrol szolo figyelmeztetest olvastam es megertettem, es ennek tudataban irtam ala a szerzodest. (Es azzal ne tessek nekem jonni, hogy de hat anelkul nem szerzodtek volna, mert nem kotelezo tobbet kolteni, mint amennyi mar van.)
    Mondjuk teny, hogy ezt valamikor kozben vezettek be, de boven a tobbseg mar iyennel egyutt vette fel.

    Van egy erdekesebb kerdesem: a dev.hitelesek akkor miert nem alltak sorba allam bacsinal befizetni, amikor boszen csokkent a torlesztojuk?

    Dev.hitelt biztosan lehet kapni, devizaban fuggo vallalkozasoknak (kulfoldi alapanyagbol exportra). Amire te gondolsz, az a dev. alapu hitelek jelzalogbejegyzese tiltva van, de en hadd ne kommentaljam mar a mostani nem merem mondani milyen gazdasagpolitikat...

    Az viszont nem igaz, hogy nem jarhatott jol senki becsulets a dev.hitellel. Ismeros me'g 2004-ben vett fel, eppen 180 alatt, neki a tavalyi elotorl. lehetosegig (kivaltotta massal) a szar idoszakot figyelembe veve is boven pluszban volt ahhzo kepest, amennyi az indulo nemakcios havidija volt. Raadasul hasznalt lakas + felujitas volt, arra a dev.hitelnel joval dragabb kisebb tamogatasu jart volna neki. Mi 2005-ben szinte fillerre ugyanannyit vettunk fel kieg.kamattamban, es bar 2008-ban kerult csak ugye szoba, de o akkor a valsag elott havi 20-30e-rel kevesebbet fizetett mint en!

Új hozzászólás Aktív témák