Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #31733248

    törölt tag

    válasz JoinR #24441 üzenetére

    "Azért jött fel a PMÁP, mert egy kvázi kockázatmentes (országkockázat van, devizakockázat van, de ha a céldeviza is HUF, akkor ~nem számít) befektetési formaként jelenleg (több éve) megveri az ingatlanpiaci hozamokat (nem a tieidet, hanem az átlagot)."

    Ezt pontosan mire alapozod?

    concret_hp

    Igen, biztos megvertem a piaci indexeket, de azt sem szabad elfelejteni, hogy az enyém gyakorlatilag egy vállalkozói tevékenység, értelemszerű, hogy nem javaslom mindenkinek, hiszen az emberek óriási többsége képtelen lenne rá.

    "én egyébként meg vagyok róla győződve, hogy áron alul vettem lakást, aminek a legfőbb oka, hogy pont full bénán volt hirdetve"

    Könnyen elképzelhető, többször találkoztam már hasonlóval. :K

    DamianB

    Számításba veszem, utaltam is rá. Pénz és személyes alkalmasság is előfeltétele annak, amit csinálok.

    Vesa

    Vettünk már így, de az érintett ingatlanosokkal nem csak én állok ám kapcsolatban. :N A legtöbbször automatikusan megy hirdetésbe minden.

    rwin5

    Igazi álompasi lehet, megnézném a frissen felszedett nőjének az arcát, amikor először látogatást tesz a "romantikus" legénylakásban... :D

Új hozzászólás Aktív témák