Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rwin5

    őstag

    válasz #41635072 #23979 üzenetére

    Budapest azért elég toppon van, mint főváros szerintem, nem fényezésből (nyilván nagyon sok helyen bele lehet kötni, de ne menjünk bele). Münchenben 5-6x ennyi egy garzon és a fizetésen kívül az sem tud többet nyújtani.
    Szerintem inkább a vidéki lakások vannak nagyon fent.
    Tesóm pl: most akar egy kisvárosban venni egy téglalakást és 30M Ft körül vannak, úgy, hogy nincs sok lehetőség a városban, ahhoz képest, ha úgy nézem, hogy 40M ft körül ki lehet fogni ugyanazt Budapesten némi szerencsével, az a 10M Ft nem olyan nagy difi, ha magát a városokat mérjük össze. Szóval, szerintem mint főváros, még mindig nem drága, a magyarok pénze rohadt kevés (köztük az enyém is, mielőtt nagyképűnek tűnnék).
    Én is vadászom most a kínálatot egy ideje. Kelenföldön akarok tavasszal vagy legkésőbb nyáron panellakást. Óbuda van még tervben, most már eljutottam arra a szintre, hogy nem fizetek tovább albérletet.

    #23980concret_hp: év végével elvileg kevesebb eladó ingatlan szokott lenni, hasonló az álláspiac bezuhanásához. Budapesten most a meghirdetett állás a szokványos átlag 3/4-e kb szvsz. az, hogy 50-nel nőtt a lakáskínálat a beállított szűrő alapján októberhez képest, már minimálisan szerintem lehet jelzésértékű - vásárlóknak pozitív értelemben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák