Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • smallmer

    őstag

    Sziasztok!

    Szeretnék kérni tőletek tanácsot.
    Jelenleg Budapesten egy panel házban lakom hétköznap, ahol csak a fürdőben illetve a konyhában van földelés.
    A szobámban használom a számítógépemet(tehát itt nincsen földelés). Egy másik topicban írtak róla, hogy földelés nélküli konnektorban nem szabad használni a számítógépet. Sajnos az egész házban nem oldható meg, mert nem az enyém és a főbérlő nem foglalkozik ilyenekkel.

    Azon gondolkodom, hogy a fürdőből az egyik konnektorból hoznék áramot a számítógépig. Problémát okozhat a párás levegő ? fürdéskor eléggé be tud párásodni az egész fürdőszoba.
    Körülbelül kisújjnyi lyukak vannak a falon(valami kábel jött régebben a fürdőből a szobába, de nem tudom, hogy mi). Itt kellene átvezetnem a kábelt, de úgy hogy nincsen a végén semmi, mert akkor nem tudom áthúzni a lyukon. Illetve nekem kellene megcsinálni akkor az elosztót. Sosem csináltam ilyet. Nagyon nehéz?

    Illetve kíváncsi lennék a ti véleményetekre is, hogy szórakozzak ilyennel vagy bátran használhatom földelés nélkül is?

    Leginkább villanyszereléssel foglalkozó emberek véleménye érdekelne, de szívesen veszek bárkitől tanácsot.

    köszönöm szépen.

Új hozzászólás Aktív témák