Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gabesz87

    veterán

    Ki akarnám takarítani a klímákat, viszont előbb le kéne válasszam a hálózatról. A probléma az, hogy az előző tulaj valamiért nem látta szükségét annak, hogy felcímkézzék a megszakítókat, így most elkezdtem egyesével lekapcsolgatni, és járom a házat, hogy mit kapcsoltam le. A vicc az, hogy a doboz mögött, ha leszedem a burkolatot, a kábel dzsungelben fel vannak címkézve a kábelek, de a legtöbb elmosódott, olvashatatlan, vagy hozzáférhetetlen, vagy nem lehet megállapítani, hová megy. A kérdésem az volna, hogy a sárgával jelölt kapcsolók együtt mozognak, van egy 2-es pár, és egy 3-as. Azt gondolom hiába kérdezem, mi lehet az, de mi az a jelölés rajta, (a kapcsolási ábra)? Vagy esetlen van valami tippetek, hogy általában mit kapcsolnak ilyen duplával/triplával? Sütő, főzőlap, mosógép csekkolva, de nem azok. Illetve amit még jó lenne tudni, hogy melyik lehet a 3 fázis, ami megy az elektromos kazánhoz (napelem inverter is innen van leválasztva a kazánnál), mert azt nem szeretném lekapcsolni (inverter miatt). Bár gondolom ez a középső bal oldali 3db C32-es lesz!? Csomóról meg azt sem tudom mit kapcsol, mert nem jöttem rá, hiába kapcsoltam le :W

    Ja, és ha szóba kerülne, nem, nem fűtünk elektromos kazánnal, azt is az előző tulaj tette be, mielőtt még lett volna gáz a házban.

    [ Szerkesztve ]

    eladó: Asus TUF Gaming K3 mechanikus bill.

Új hozzászólás Aktív témák