Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szöSsZI

    tag

    válasz niyabinghi #4020 üzenetére

    Aham, én meg olyant is láttam, hogy nem ment oda a macska, kerülte a kutyát. Határ az élet velejárója... a kutyák is próbálgatják a határokat.. sőt az emberek is...
    Nem nehéz vissza fordítani amit írtam.. nincs is vele semmi baj..
    Nem tudom miért nem lehet a dolgok természetes mivoltát belátni... :U
    Igen, volt kutya aki bejött az udvarba pedig nem volt nyitva a kapu, hanem lyukat fúrt a drótkerítésbe.. nem is egy ... és nem is egy napig... évekig. Ha épp láttam elkergettem, igen visszajött... igen vége láthatatlan harc.. a gazdáját meg nem érdekelte hiába szóltam..El kellett volna tetetnem láb alól, és most gyűlölnöm minden kutyát és gazdáját a logikád alapján... de mi értelme lenne? Ja, hogy nem, mert kutyáról van szó...és alapból ápolt lehetett és csak a macska pusztuljon.. Én vagyok a hibás miért nem csináltam meg a szomszéd drótkerítését, ugye.

    Az ivartalanítást kihagytad.

    Nem veszem magamra a dolgokat, ezért nem értem a négy fal közé zárást. A kérdéseimre most sem kaptam választ..

    Nagyon kettős mércével mérsz.. és úgy látom nagyon elvakult vagy, ezért nem szeretném folytatni ezt a témát.

    P.S.
    peace :)

    #4021) Lauda
    Teljesen igazad van.
    Viszont nekem az jön le, és nem értek vele egyet, hogy a macskákat le kell söpörni a föld területéről.. vagy négy fal közé zárni.. mert természetes mivoltukban, ahogy írtad megtehetnek bármit, meg csak addig van melletted míg szüksége van rád. Ez egyfajta irigység is, nem? :) . Jobb érzés az embernek a hűséges kutya szeretete, de azért a macskát is meg lehetne tűrni, nem? :) Erre lettem volna igazán kíváncsi, hogy alapból honnét indul a nem szeretem a macskákat sztori.
    Igen, a probléma a felfogással van... a felelőtlenséggel, hogy hagyják elszaporodni.. kiteszik az utcára őket, vagy nem megfelelő életkörülmények között tartják őket.
    Nahh.. majd mindjárt keresek egyenlőséget. :) Szóval, az én kertembe már csomagolt más kutyája.. a kutyám karmolta már össze az autót... nem elég, nincs egyenlőség... De a két állat alap természete is különböző. :K

    Jó éjt! ;)

Új hozzászólás Aktív témák