Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palerNEW

    tag

    válasz Findzs #3312 üzenetére

    Szia Findzs

    Hát azt nem tudom még, hogy honnét fogom kideríteni, milyen winyó is van benne :F

    Hát az E-Sata az jó lenne, de sajnos akkor szerintem igencsak megnyomja az árát a dolognak. Nekem inkább ezért az árért a minél nagyobb kapacitás a fontosabb, mint a E-Sata vagy USB3. Ja meg hogy zsebe is elférjen, ha vinnem kell esetleg máshoz.

    Szal ár. max.15-16000FT Min. kapacitás 320 GB, és legalább USB 2 sebesség.

    Egyébként a garancia így néznek ki:
    LG 320GB Black - HXD2U32PL 2év
    LG 320GB XD5 2év
    Samsung 320GB HXMU032DA 3év

    Paler

    Tegnap DOS, ma Windows... Félek a holnaptól! - Kidobtam a frigót, mert a Windows jobban fagyaszt!

  • ii77

    tag

    válasz Findzs #3312 üzenetére

    Én is kivi lettem és az LG-re guglizva megállapítom, nem lehet 7200-as rpm-ű. És még egy gyártótól sem láttam ilyet. Eleve több kraft kell 1 ilyen vinyónak. Talán olyan Y-kábeles 2db usb meghajtaná. Laptopokba sem véletlen, h 5400-as kerül. Amikor MBP-ba 320GB-os 7200rpm-re upgrédeltem, a gyártó szintén felhívta figyelmem, h gyorsabb adatátvitel mellett, kevesebb akkuidőm marad majd. Amúgy ha normális vinyó van bennük, és nem erről vágsz nagy felbontású videókat, stb., bőven kiszolgál az usb sebessége. Engem legalábbis.
    Ha nem bízol az LG-ben, inkább a WD-t vedd fel a listádra, pl.: WD Elements Portable 320Gb - 15.875.- link: [link]
    (USB 2.0 cstalkoztatás,Matt fekete külső borítás,Portaszító tulajdonság,Pici kompakt kiszerelés,Minőségi alapanyagok,Egyszerű logikus használat,WDBAAR3200ABK modell,Garancia: 2 év)

    VESTAX QFO

Új hozzászólás Aktív témák