Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lauda

    félisten

    válasz Qru #2927 üzenetére

    #2927Qru, #2928karlkani

    :R ;) Át is fogom vinni szerintem. Még lehet nagyobb is a különbség éves díjban, át kellene néznem az alfa biztosítós kötvényben pontosan mire is szól a biztosításom. Jelenleg 41 ezer forint az éves lakásbiztosításom. A genertel valamivel alacsonyabb lakásfedezettel kalkulált, még ezt is átállítottam arra az összegre, ami az alfánál van, hogy jobban össze tudjam hasonlítani és még így is 25-26 ezer forint körül számolt. Amit biztosan látok, a genertelesben még így is van balesetbiztosítás, az alfánál nincs. Jelenleg még nem tudom átvinni, csak majd nyáron, évfordulókor. Akkor majd újra átnézem őket. ;)

    Ez idő alatt egyszer voltam csak náluk, kétszer jobb ajánlatot adott az Allianz, igaz csak pár ezer forinttal. Ki a kicsit nem becsüli...

    :D Nekem már tavaly is 5-6 ezer forinttal kedvezőbb ajánlatot számolt a genertel a kötelezőre, csak nem foglalkoztam a dologgal. Kellett volna, mert az alfa most még jobban elszállt és nem igazán küzdöttek, hogy maradjak. A netrisk pedig elrendez mindent, szóval pikk-pakk lehet váltani. :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák