Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz rbalint88 #2999 üzenetére

    igen, nekem is tetszik, foleg kulsore, meg kicsit jobban is, mint a Rav4, bar utobbi sem veszes, foleg amilyen elborult japo dizajnokat mar lattunk.
    es igen, nekem is ezt mondta a szerelo, h az olajfurdos DSG, ami az o RS Oktijaban is van - egyik korabbi kiszemelt -, az tartos. na ezt nem tudtam, h a DCT szaraz, vagy olajurdos. koszi, h tisztaztad.

    ahogy irod. en is sokkal jobban hajlok a hibrid fele, tolok egy tesztvezetest, aztan dontok. az AA-t kell majd megoldanom, de elvileg ugye van ra megoldas, nem is egy.

    azert kicsit kar a Tucsonert, szimpatikus gep elsore, de a (gondolom) kozvetlen befecsis, nem tul nagy turbos motor, meg a szaraz DCT kombinacio ekkora kasztnihoz/homlokfelulethez nagyon nem adja nekem. foleg, h hiaba papiron kisse gyengebb a Rav4, gyorsulasban lenyegeben ugyanazt tudja. es gondolom utobbi nehezebb is az akkuk miatt. hiaba no, jo ez az elektromos motor. :K
    nem beszelve a bevalt, tartos, nem "kicentizett" technikarol, illetve a korrekt hasznalt garijukrol.

    most jut eszembe, h te amott is irtal. :D :R

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák