Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz kopogo #101 üzenetére

    Szia, nekem 2015-ös i20 van, 1,25 motorral, a GO az egy akciós csomag fantázia neve, kicsit más az első hűtő, meg pár dolog benne van az alaphoz képest. A go+ meg ugye további extrákat ad.
    pozitív: Városra találták ki a motort és az autót is, könnyen megindul, csendes, jól fogyaszt, kényelmes, akár 4 felnött elfér benne, a csomilya élhető méretű. Nem nyiszog benne semmi, jól össze van rakva.
    Futóműve nagy autós, ügyes, kanyarokban nem billeg, de az úthibákat is elég szépen elnyeli.
    Minden kézre áll és normál igények mellett elég jól felszerelt.
    A váltója is jó, egyedül a rükverccel szoktam néha küzdeni (pl.: 2x kell kinyomni a kuplungot), de mondjuk én 60 ekm-el vettem
    negatív: a metál fényezése extrém könnyen sérül, kopogós műanyagok vesznek körül, túlszervózott (ez városban lehet előny is)
    100-ig teljesen élhető, 100 felett kezded érezni az erő hiányát, tudsz vele menni 140-150-el is (140-től már hangos), csak egy visszalassulás mondjuk 90-re és onnan gyorsításhoz vissza kell szúrni 3-ba és pörgetni kell

    más: fogyasztás nálam 6,4 10ekm átlaga és nem nagyapóssan vezetek.
    én megvenném újra, csak nem a 75, hanem a 84 lóval, most az active kivitel van amivel szemezek, mondjuk az 1,4-es

    saját vélemény: a go plusz már 4M azért már inkább vennék egy i20 activot 1,4 motorral

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák