Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz [HUN]NIMROD #1494 üzenetére

    Nagyon képzetlen vagyok a formák, színek, mintázatok, alakzatok, szimbólumok témában - néhány hónap után feladtam, miután olyanokkal beszélgettem, akik egy fél életet fordítva erre azt is kevésnek érezték - de még így is egy hosszú esszé lenne belőle, ha nekiugranék. Heti ~50 óra munka és ~ ugyanennyi kertészkedés (kérdezd lacafacát, ő nagyban tolja) megkímélném magam, hogy a mindenre ugyanazzal a fősodratú konteókörből származó negativitás minden rezdülését beengedjem az életembe és értelmetlen köröket fussak vele.

    Mindettől függetlenül keress rá (ha még létezik a poszt) Laár András mit írt erről nagyjából 10 éve, abban az időben a Fogarasi úti Tesco-ban futottunk össze és beszélgettünk erről is.
    Halálrúna, atom-leszerelés, háború ellenesség békepártiság, szentháromság, Isten földre jövetele, az "IGE"...
    Tuti az első barlangrajzon is ezek valamelyikét értették alatta.

    Engem inkább a fraktálok foglalkoztattak, meg a keresztény spirituálisban használt gombák és egyéb tudat(ki)tágító praktikák.

    Valakinek minden puna, másnak minden rőtsild. Jól van ez így, nem tisztem ítélkezni :)

Új hozzászólás Aktív témák