Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Neil Watts

    veterán

    válasz tomigonzo #40887 üzenetére

    Szia,

    Rossz terminologiat hasznaltam, elnezest. Nem providerre gondoltam, hisz az PM/RD/AD terminologia.

    Azert hasznalok Elementumot (illetve Burst-ot), hogy magyar torrent forrasokat is elerjek. Erre utaltam a gyumolcs csonthejas szerkezettel, de akar aszfaltot is emlithettem volna...

    Azt hiszem nincs olyan alternativ addon amiben a ket legismertebb magyar torrent forras benne lenne, de nyugodtan javits ki, ha tevednek.

    Az Elementum keresoje az IMDB/TVDB/stb. forrasokra tamaszkodik. Azokban keres, majd onnan futtat keresest a celoldalon. Azt lenne jo elerni, hogy rogton a celoldal keresojet hasznaljuk, belso katalogus nelkul.

    Alternativ megkozelites:

    Jo nekem a debrid is, vannak hozza bevalt addonjaim, csak ott meg az a baj, hogy ha magyar feliratot szeretnek, akkor hiaba allitom be az automata letoltest, olyan toltodik le az esetek 90%-ban, ami csuszik a kivalasztott tartalomhoz kepest.

    A fenti ket forrasnal erre figyelnek, es csak kivaloan idozitett feliratok kerulnek fel. Na meg van szinkron IS. :)

    De ha tudsz olyan lehetosegrol ami egyesiti a ketto elonyet, akkor szivesen hallgatom, akar privatban is! :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák