Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz dracox #1296 üzenetére

    Csak amiatt nem érdemes a régihez ragaszkodni, a reklámok egyszerűen kivédhetők, topikban is sokszor le volt írva: [link]

    Célszerű telepítés előtt elvégezni a hosts fájl módosítását, így már a telepítő sem tud csatlakozni a szerverhez, később a lejátszó sem:

    Az meg értelemszerű, hogy amikor felkínálja a beépülő program telepítését (Eye-akármi, nem jegyeztem meg), Cancel és ennyi.

    Letölteni mindig a megfelelő helyről kell, ahol nem a koreai verziót linkelik, hanem azt, ami nekünk is jó:

    http://www.videohelp.com/software/KMPlayer

    Ez például már a Pandora-szolgáltatást sem akarta telepíteni. Amit persze én egyébként sem pipáltam volna be, mert számomra érdektelen / érthetetlen (ázsiai videomegosztó szolgáltatás).

    Végeredményben én továbbra sem látok ebben reklámokat, mint eddig sem.

    Ha az újabb verzió beállításai valamiben ütköznek a régivel, a program indítása előtt célszerű törölni a Regedittel a KMPlayer kulcsot:

    HKEY_CURRENT_USER\Software\KMPlayer

    Minden egyéni beállítás elvész. Vagy a beállítások között is van ilyen törlő opció, csak én jobban szeretem direktben intézni.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák