Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz RPZ #433 üzenetére

    Oké, megkérdezem!
    A másikra: én szuperül tudom használni a hírportálok, fórumok, szaklapok és blogok olvasására. Viszont a send to kindle azért nagyon fontos, mert a notin gyorsan átnézem a netet, mit olvasnék el, elküldöm a kindle-re, touchon wifi be és search for new items, letöltés, aztán ott, ahol nincs wifi (buszon, villamoson, fiamat várva a suli előtt, stb. elolvasom. Igazán jól be lehet osztani így ezeket a kis holtidőket.
    A Nookra én is kíváncsi vagyok, szívesen kipróbálnám.
    Én is úgy látom, hogy pofátlanság a 80 susogónál többet kérni érte, és elképedek az 1 év garin (mint ahogy egy 400K-s tévénél a 2 év garin is).
    A rootolástól nagyon tartózkodnék, valahogy peches vagyok az ilyesmiben, nálam biztos tégla lenne hamar.
    Ami jó, hogy elkezdtem digitálisan összegyűjteni az összes nem "látványkönyvet", és ha megvan, adagonként megvaterásítom őket.
    Elképesztő lehetőségeket nyit meg, hogy utazom a villamoson, gondolok egyet, hopp, olvasok egy kicsi Solness építőmestert németül, aztán kis kozmológia, visszaúton könnyű marhaságot egy showder klubostól, de ha kedvem támad egy Arany János balladára, ott van nálam az is. Ha nekem tíz éve valaki benyögi, hogy ebook olvasó, el se tudom képzelni ezt.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák