Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zezoka

    őstag

    válasz Idiofil #426 üzenetére

    Kép alapú pdf-eket felejtsd el, mert a zoomolgatás miatt bukó, de a szöveg alapú pdf (pont mint akármilyen formátumú szöveg) átkonvertálva (én mobi-ba szoktam) már teljesen jó, hiszen különálló karakterenként felismerve van átkonvertálva (így működni fog még a betűméret váltás is). Ékezetekkel van néha gond, meg néha vannak hülye karakterek, olyankor kicsit matekolni kell vele: én pl doc fájlnál szoktam alkalmazni a csere gombot a wordben (jellemzően csak az űőí-vel vannak a bajok, többi ékezetes magánhangzó megy), hogy az összes olyan betűt, amit nem ismer fel, lecserélje olyanra, amit felismer, pl ő,ű helyett ilyen ^ ékezetes o,u betű). De ezt még konvertálás után, előnézetben, szóval még rá sem töltöm.

    Bonyolultnak hangzik, de 2-3-4-5 könyvet megcsinálok egyszerre, akkor azzal asszony elvean egy darabig (mert ő használja a kütyüt). Egyébként nem is mindig kell játszani vele.

    Rá kéne jönni a logikára, h melyik betűtípus az pl doc-nál, ami simán konvertálható (a fenti karakterek is), vagy amire ha átrakom, látom, h ilyen lenne a readeren is.

    ^

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák