Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dzsi23

    addikt

    válasz Ubulhun #31780 üzenetére

    Megkésve bár, de fogyva nem (vagy mi...), itt is van pár kép. :))

    Ahogy említettem, kell egy Cartier, mert ez veszett szép. :D
    A hátlapi csavaroknak nem örülök, de nyilván, ezt csak így lehet megoldani (talán jobb, mint a pattintós). A szálhúzott és políros felületek között nem elsőosztályú a váltás, de az árát (37k) figyelembe véve, ez nem meglepő, láttam már rosszabbat is, pl. Loruson, de a szálhúzás korrekt, szal elégedett vagyok.
    Amivel nem vagyok elégedett, az a korona, mert nem elég, hogy a koronavédőktől alig férek hozzá, még csúszik is, és amikor sikerül fogást találnom rajta, akkor is elég nehezen is forog... (költői túlzással) rémálom a felhúzás és a beállítás is. Szerencsére elég pontosra van szabályozva, így szerintem elég 1-2 hetente beállítani, ha valaki folyamatosan hordja (persze, én váltogatom, szal mindig be kell állítanom, ha fel akarom venni).
    A gyári bőrszíj felejtős, mert inkább műanyag, mint bőr, de a nálam megszokott hibrid gumiszíj tökéletesen áll neki, pazar vele az összkép, sokkal jobb, mint a gyári szíjjal. :K
    A (korona nélkül) 35mm szélesség ellenére szerintem pariban van a 39 millis Phoibosszal, lényegesen nagyobbnak tűnik, mint a 36 millis Seiko Snooopy (lásd lent).
    És még pár száraz adat: zafír, Miyota 8215 (mp-stopos), 100m vízállóság. Koronazár szerencsére nincs.
    Akit nem zavar, hogy küzdeni kell a koronával (meg nyilván az sem, hogy homage), annak tudom ajánlani. :K








    Berny AM136M-C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák