Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joe979

    aktív tag

    válasz Steady74 #40160 üzenetére

    Emlékszem a 90 évek végén hogyan árulták őket ! Picker 270 és 300 hosszba . Feeder 360 m valamint 360mh és 390h és kifújt. Visszasírom ezeket az időket. Egyszerübb volt minden, igaz nem is kaptunk különlegesen jó mindőségü rezgőket . Nem voltunk úgy elkényeztetve mint manapság. Most pont az van, amít említettél. Értem, hogy trendi a 300,330 light vonal és erre gerjed a nép, de most is azt mondom értelmetlenül. Teljesen megértem azokat , akiknek futja rá, és megendhetik maguknak mindenből legyen akár több bot is, nincs ezzel baj. De azt már nem , miért kellett felrúgni, beveztni olyan variácókat , amiket meglehetett oldani egy hosszabb bottal, mert az elmúlt 10 évben már igen fasza cuccok jöttek ki. Tudom, vannak specifikus vízek, ahol tényleg kellenek eltérő jellegü dolgok, de ez sokkal ritkábbb. Sőt kell 2 vagy 3 széria család is, amit pláne nem értek. Mert aki megtud venni egy kategóriás cuccot, annak belefér egy 10% drágább is, nem fog problémát okozni . De ez mindenkire igaz, a lélektani határt meg hagyjuk ki, mert semmi köze hozzá. De lehet csak engem zavar a dolog,és ebben is van valami :)

    Szissz

Új hozzászólás Aktív témák