Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • choco01

    addikt

    válasz dudicukrasz #13126 üzenetére

    Nos nézzük csak...miért is ingyen reklám?
    Tudtommal nem azt írtam hogy vegyétek meg vagy bármi más..ez egy horgászatom alapja, ha eljutottam a hozzászóláshoz fogom tűzni a beszámolót is..
    Továbbá semmiféle kapcsolatban nem állok a Haldorádó céggel, semmit nem kaptam azért hogy ide ezt kiraktam.

    Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

  • Steady74

    Topikgazda

    válasz dudicukrasz #13126 üzenetére

    Nem tudom hany eves vagy, h oregnek hivod magad. Igazabol tetszik a post-od stilusa. kicsit szarkasztikus, nyers, de kelloen x63-as. viszont mivel tenyleg nem reklam amire reagaltal, akar meg sem kellett volna szuletnie.

    A sokkot ide terveztem: 38 vagyok, es ha tehetem csak hd etetot hasznalok. nem olcsobb, nem rosszabb,neha jobb mint mas kajak, de legalabb magyar ceget tamogatok, ha veszem a termekeit. van szakom, meritofejem, bottaskam, szaktartom, kb 20 kg klf. etetoanyagom, csalim, aromam toluk. mert tenlyeg jok. de van sonubaits, topmix etetom is meg marosmix is. viszont latni kell, hogy nem 1986 van (sok szempontbol sajnos). ami mondjuk ugyanolyan jo, de jobban szem elott van, azt veszik az emberek, mert nem mindenkinek van ideje 2-4 napot hetente pecazni, es megtalalni a sikeres etetoanyagot, csalit.

    emlekszem meg a 80as evek kozepen magam kevertem az etetoanyagokat a "keszeghorgaszat, versenyhorgaszat" c konyv alapjan, es fogtunk 40 kilot 1 nap felyenkent a harmas koroson. domeek megteszik helyettem a kiserletezest, es mivel eddig bevaltak a termekeik, maradok naluk. rakos botos horgaszat, paszta esete: csak sonubaits semmi mas, ez is pelda.

    nezd meg a preston teszthorgaszai kozul andy findley videoit. tecceni fognak.

Új hozzászólás Aktív témák