Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rien

    senior tag

    válasz kukorica #2464 üzenetére

    Sziasztok!
    Nekem élmény az van. Szombaton a mezőkövesdi tónál egyéni csúcsot döntöttem :) Most voltam ott először és hát huszonakárhány pontyont fogtam :DD egy vörösszárnyú kíséretében. Belecsavarodtam a számolásba úgyhogy pontosan nem tudom mennyi volt, de apuval ketten 50 felett fogtunk belőlük. Ám szépséghibája volt a dolognak mert mind 20-28 centis volt szóval mentek vissza a tóba. Valahol rossz volt, hogy annyit fogtunk és üres szákkal mentünk haza, de nem érdekelt annyira mert így is nagyon jó érzés volt. Csemegekukoricára jöttek meg poénból kipróbáltam a mazsolát (etetőanyagba vittünk műzlit abban volt) és bejött nekik :) A halőrt kérdeztük, hogy most volt-e telepítés mert gyanús volt, de azt mondta, hogy vagy 1,5 éve nem volt telepítés ez természetes szaporulat. Na ezen felbuzdulva legközelebb kemény kuki meg bojli... A tó szép bár nem túl nagy, de a környék rendbe van tartva, horgászbarát (bizonyos időközönként kis nádfedes padok, wc-k, szemetes) teljesen meglepődtem.

    ----------------------------------------- <<<<< Trust no 1 >>>>> ----------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák