Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz đe$|re #3924 üzenetére

    LOL. Tavaly a 14 meccsből 4-et sikerült a Brestnek megnyernie, a 6. helyen végeztek a 8 fős csoportban. Idén meglepetésre megverték a Löven-t, de már a Kielce is elverte őket, a másik győzelmük a tökutolsó svéd csapat ellen volt.
    Nem csak én vártam több gólos győzelmet: kb. az összes írott beharangozóban is ezt várta mindenki. De ha több gólost nem is, győzelmet gyakorlatilag mindenki várt. Ez a meccs pedig csak a szerencsén múlott (hogy nem lett iksz).
    A Veszprémnek olyan edzőre van szüksége, aki rendet tesz. Kirakja a nem odavaló elemeket a csapatból. Gulyás erre teljesen alkalmatlan. Tudom, mert volt Vácott is edző. A szezon vége előtt már kirakták.
    Sajnos úgy tűnik, olyan edző lesz, akit nem a vezetés, hanem a játékosok választanak (gyenge kezűt fognak választani). Így borítékolható, hogy nem fog semmi változni: az új edző vagy statisztál majd a szerephez, vagy nem fogja megélni a tavaszt sem.
    Ilyen körülmények között csoda lenne a FF-ba jutás. De térjünk vissza erre a témára tavasszal: addigra kiderül, hogy volt-e bármi pozitív hatása annak, hogy elzavarták a svéd törpét.

    [ Szerkesztve ]

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák