Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • luggeriano

    csendes tag

    válasz rudi #117 üzenetére

    Szia Rudi!

    Mélységesen elnézésedet kérem, de az elmúlt 2 hétben mióta hazaértem Belgiumból teljesen elvagyok havazva a suliban.. tudod pótlások, különbözetik.. így nem sok időm volt foglalkozni a kártyámmal. Remélem megérted. De az ígéret szép szó... szóval téli szünet alatt megcsinálom a minitesztet. Persze talán jobb is hogy nem csináltam most meg, mivel a Winfosom egy káosz szept óta, hisz itthon se voltam, rendbe kell előbb tennem.

    Annyi rossz hírem van, hogy a kíváncsiságtól hajtva legalább a +4 pipe-t bekapcsoltam és megnéztem a fejleményeket... hát, sajnos valszeg rossz példányt foghattam mégis ki, mert bekapcskor a teljes képernyőt pepitázza undoritő zöld kockákkal. Tehát minőségileg használhatatlan 8-al. De a sima 4-esről elkészítem neked a tesztet, ahogy ígértem. Amúgy ott van bennem a kisördög mi lett volna, ha de inkább legyen jól használható AIW-m 4 pipe-al.

    Kb. január első hete körül lövöm fel a kész tesztet.

    Üdv: Luggeriano

    Lugger-MSI KT4 ULTRA-BSR, AMD BARTON 2600+ , 2*512MB SAMSUNG DDR 333, HERCULES ATI ALL-IN-WONDER 9800 SE 128 MB, 1*80GB WD HDD+1*100GB IBM HDD,+2*80GB MAXTOR HDD RAID+1*120GB MAXTOR SATA HDD, LG 16xDVD-ROM, LG-GSA 4040B DVD+-R/RW

Új hozzászólás Aktív témák