Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petyah

    csendes tag

    Sziasztok!

    Kísértetiesen hasonló problémám van, mint a #18-Tyrel hozzászólásban, vagyis Vistán rányomtam az "alvó üzemmód"-ra és azóta meghalt a gépem. Korábban nem is emlékszem, hogy használtam volna, most gondoltam kipróbálom, vesztemre...
    Annyit csinál, hogy indításkor felpörög 2-3 mp-ig, majd leáll és utánna újraindul magától egyszer. Onnantól kezdve pörög minden venti (videokártya, táp, proci, ház) és világít is az alaplapi kis led, szóval elvileg a táppal nem lehetne gond. Látszólag megy a gép, csakhogy a monitor nem érzékel jelet és a billentyűzeten sem világít semmi. Talán az alaplappal lenne valami? De hát egy alvó üzemmódos leállítástól??!

    Teljesen áramtalanítottam, még az alaplapi elemet is kivettem, majd visszatettem, hátha segít, de semmi. Ugyanaz történik, mint amit írtam. Elég idegesítő a helyzet.... :F

    Konfigom:
    alaplap: ASUS P5QL Pro
    proci: Intel Core2Duo E7600
    memória: 2 x 1Gb DDR2 1024/1066 Kingmax
    táp: Corsair CMPSU-450VXEU
    ház: Codegen 6099-CA
    videokártya: Gigabyte GeForce GTS 250

    Légyszíves segítsen valaki!
    Köszi!

    [ Szerkesztve ]

  • Petyah

    csendes tag

    válasz Petyah #30 üzenetére

    ...elvittem szervízeltetni, másnapra "megjavították". Elvileg csak kontakthibája volt a gépnek, gondolom eloxidálódott valamelyik csatlakozó. Csak fura, hogy egy az egyben az alvó üzemmódos leállításnak volt betudható az egész mizéria. Lényeg, hogy már működik... :)

Új hozzászólás Aktív témák