Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sk8erPeter

    nagyúr

    válasz Speeedfire #342 üzenetére

    "2001 óta írom ezt a rohadék blogot" :D Hát igen, ez igaz, tolni kell a kontentot. Ez jó. 3:59-nél az a fej :DD

    Amúgy műveletlen vagyok, de ki ez a csávó?

    =========

    Még egy tök más jellegű kérdés:
    Google Analytics-nél kipróbáltam az e-mail-értesítést, de nem a Custom Reporting résznél, hanem egy konkrét régióalapú szűkítésnél kattintottam rá, azonbelül is úgy, hogy egyszer megnéztem, ki böngészi az adott oldalt az USA-ból, látom, hogy Kaliforniából van kisebb számú látogatás - ez akár konkrétan a Google székhelye is lehet, de mondjuk ez Pleasantonból származik, na mindegy, ez végül is most mellékes -, ekkor klattyintottam az "Email (beta)" linkre (még csak ekkor néztem meg, ez mit tud, mondom nézzük, milyen e-mailt küld), de kiderült, hogy ez rendszeres, heti e-mail-értesítéseket küld ugyanerről a helyről. Na, ezzel még nem is lett volna probléma, de mióta megcsináltam, azóta látom is az e-mailes heti értesítők között, lásd ezt:
    http://i.imgur.com/Q8Dcb.png
    - meg minden héten kapok is egy tök érdektelen e-mailt ugyanerről a helyről, ami tartalmaz egy pdf-et, lemondani viszont nem tudom, hogyan lehet (nem találtam a megfelelő opciót), és most már kezd idegesíteni.
    Hol tudom ezt egyszerűen törölni?

    Kösz!

    Sk8erPeter

Új hozzászólás Aktív témák