Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chiftain

    aktív tag

    válasz Ciccuka #96422 üzenetére

    Szia.
    Speciel én egy rockrider 340 bringát hajtok, most vettem nyár elején. Kezdetnek vettem mivel újra visszaültem a nyeregbe. Eddig 1100 km van benne.
    Szimpla falú alufelnivel adják, a hátsó csere volt nekem 3 hét után, mivel városba is és erdőbe mindenféle kitaposott és nem kitaposott ösvényeken is használom. A duplafalú csak jobban bírja bár azóta már abban is 8-as van. A hátsó váltó teljesen jó egyenlőre, bár ez a markolatváltós dolog nem nyerte el a tetszésemet. Az első váltó lefelé jó fölfelé szörnyű, de együtt lehet vele élni. Az első teleszkóp 80mm. Vagyis ennyit írnak rá, 40 ebből meg is van, talán 50 is de arra pénzt nem tennék. Hajtómű nem kattog nem recseg nem esik le, pedig műanyag, viszont meglepően masszív. A pedál is műanyag, az viszont messze túlszárnyalta a várakozásaimat. Teljesen jól tapad, menet közbe nem csúsztatod rajta arréb a lábfejed. (Igen tudom hogy vannak sokkal jobbak is, de kinézetéhez, árához képest jobb sokkal, mint amire számít az ember). Nyereg, elsőre a valaha volt legrosszabb nyereg címet odaadtam volna neki gondolkodás nélkül. Aztán elkezdtem állítgatni, most előre fele lejt egy kicsit, párnázott gatyával így használható. Ja fék, lehet hogy noname, lehet hogy gyenge, de eddig mindenhol megálltam vele időben pedig a Mecsekről egyes helyeken lehet jönni 50 felett is akár. Soha 1 pillanatra se éreztem hogy kevés. Biztosan van ennél jobb, erősebb, de ez is megállítja a biciklit, és végső soron ez a dolga
    Örök garanciás a váz, ami ennyiért nem rossz sztem, illetve fél éven belül visszalehet vinni ingyenes beállításra. Meg vagyok vele elégedve teljes mértékben, teljesen vállalható az összeszerelési minőség, masszívnak néz ki és az is. A ~80 kilóm nem extrém igénybevétel neki. Nem recseg ropog vagy nyikorog.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák