Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz Hasaggymeg #95154 üzenetére

    Ha így folytatod, a következő fékszervizen véletlenül összekeverem a shimano olajat a napraforgó olajjal ;]

    jjeahh: Teló szerintem sem létszükség egy fatbike-ba, ott a lényeg úgy is az irdatlan mértékű tapadás, és rengeteget tompít egy 4.0 vagy e feletti külső. De azért egy jó első telót össze lehet hangolni a fat-el is.
    Inkább az össztelós kivitel a totál értelmetlenség.

    trialboj: Én inkább a hsz.-ed ezen részére reagáltam: "Ilyenkor többször is átgondolom, hogy biztos kell-e nekem az a sok kis szir-szar fejlesztés a bringáimra. Valószínűleg pont ugyan olyan jól érezzük magunkat mindketten tekerés közben, és ezen csak elméletben javít a dropper, tubeless v carbon alkatrész. Persze ha egyszer már kipróbáltad akkor már észreveszed a hiányát, de talán okosabb dolog ezek árát arra költeni hogy elutazz valahova a bringáddal, és ott szerezz új élményeket."

    Ezzel azért nem tudtam egyetérteni, mivel itt a legalját hasonlítottad minimum a középkategóriához, ott pedig égbekiáltó a különbség, minden szempontból. Tehát abszolút érthető a felár.

    Persze abban egyetértek, hogy egy bizonyos szint felett már nem teljesen logikus lépés a pénz pumpálása a bringa fejlesztésbe, de ez az informatika világából is ismerős lehet. :)

    Hasaggymeg: Abból a szempontból számít az áttétel, hogy az akkut jobban tudod kímélni, tehát nőhet a hatótávod.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák