Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz zoli03 #86617 üzenetére

    Nem feltétlenül akarok sok pénzt kiadni kamerára, de anno is az volt, amikor a gopro 3-at vettem, hogy ami jóval olcsóbb volt az nem is annyira tetszett képminőségben, ami elérte minőségben, az meg sokkal nem volt olcsóbb.
    Persze azóta változhatott sok minden, de most ahogy néztem Strezi videóit, engem nagyon meggyőzött az 5-ös session, elsőre azt hittem gimbal-on van a kamera.
    Egyébként a gimbal-al szemben nekem is ez a fenntartásom, hogy plusz kiterjedése van. Illetve az is a gopro 5-ös mellett szól, hogy tok nélkül is vízálló, és így jobb hangot is vesz fel, mintha tokba raknád.
    Utómunkálatokhoz nem nagyon értek, a vegas-al szoktam vágni, de csak alap szinten értek hozzá.

    geotigris9: Engem most leginkább a stabilizátor része érdekel, ezért is akarom lecserélni a gopro 3-at, képminőségben amúgy elég lenne, és ezt a szintet ma már elég sok olcsó kamera is hozza.

    Az üzemidő annyira nem gond, mert mindenképp kell 2 akku, ha egész napos bringázásra megy az ember. 1 akkuval nagyon spórolós, sokszor kell ki be kapcsolni, hogy kihúzza végéig.

    SSJmeszes: A sony-t én is nézegettem régebben, a képe még jobban is tetszett, csak ott a kamera formája nem praktikus ha mellpántra akarod tenni, úgy emlékszem nem is volt ott ilyen lehetőség.

    zack: Montira én csak a hajlított kormányokat szeretem, de számít a jó markolat is.

    Megméred tolómérővel a nyeregcsövet.

    Strezi: Köszi, közben megtaláltam már a videód leírásában. :) 60fps-t a 3-as is tud, de a rázkódás az ami nagyon sokat ront az összképen: [link]
    De az is lehet, hogy a mellpánton nem volt rendesen meghúzva a pánt.

Új hozzászólás Aktív témák