Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c4bB

    csendes tag

    válasz Runner_fxr #77813 üzenetére

    sok olyan retro mtb van,ami lelakott,de egy két komponens miatt is megéri megvenni.
    azok a villák,amiket te mondasz,jók,de sajna gyakoribbak az elasztomeres förmedvények,a giantban is az van,bár az legalább 20cm-s padkáról lefelé már moccan 2 cm-t.
    tegyük fel,hogy jártamban keltemben véletlenül utamba akad egy manitou answer vállalható állapotban,mondjuk 50k-ig bezárólag,akkor ne hagyjam ott,hozzam el neked?

    #CaNNa3IS:számomra szarul mozog,amúgy kb gyári állapotban van,nem lóg,nem kotyog,karcmentes,de túl kemény,nem tudom honnan kéne leugratni vele,hogy kimozogja a maximumot,ráadásul a visszaút csillapítása gyárilag túl lassú.
    suntour ncx rugós nyeregcső van a jelenleg napi szinten használt bringámban,kb 5 cm-t mozog,de azonnal "megindul".nekem ez elég a kényelemhez,ezért gondolom,hogy hátsó tagból is elég lenne 5cm,de puha rugóút.
    előre is ezért szánom a giantbe a suntour xcr telót,mert alattam az is kb 5cm-t mozog,de kellően puhán.
    földúton,erdei utakon,köves feltáróutakon megyek,ha csak lehet felfelé,de onnan le is kell jönni,ezért ragaszkodom a rugózáshoz,a merev vázassal azért érzem a csuklóm,derekam.
    ha kész lesz,teszek majd fel képet :)
    még nem döntöttem el,milyen színű legyen,vagy matt közép/királykék lesz,vagy ilyen sárga/kék mint gyárilag,de újra akarom fényezni mindenképpen.
    annyi,hogy mivel sajnálom a gyári fényezését/matricáit,így speciális festékkel fogom csinálni,ami később leszedhető,kb mint egy matrica.plastidip és társai ha valakit érdekel,jó cucc.

Új hozzászólás Aktív témák