Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz f27 #76593 üzenetére

    Országútival nem egyszer láttam már videókon 100+ km/h-ás gurulásokat, 23-as virslikkel. DH versenyen, elég brutál pályán simán mennek 60-70-et. Egy széria pedelec 6-7kg-os többlet súlya sem hiszem, hogy indokolná. Egyszerűen nem látom, hogy mi szükség lenne kifejezetten pedelec bringához gyártott külsőre vagy egyéb termékre? Gondolok itt még a sisakra, ruházatra, telókra. Szerintem itt csak arról van szó, hogy egy újabb bőrt lehúznak arról a rétegről aki megveszi a drága pedelec gépeket. Gazdagabb országokban simán el tudom képzelni, hogy aki vesz egy 1-1,5 millás pedelec-et, és nem kifejezetten ért a bringákhoz, megveszi mindenből inkább az e specifikus alkatrészeket, kiegészítőket borsosabb áron, csak mert azt ajánlják a pedelec-hez. :) Mondjuk én a széria pedelec-re gondolok itt elsősorban, nem az ilyen motorok teljesítményével vetekedő szörnyekre. Aminek tényleg lenne haszna egy pedelec gépen az inkább az erősebb kazetta, fogaskoszorú és lánc. Elvileg van pedelec-hez való lánc, de szerintem az maximum a nevében különbözik a többitől. Viszont a kazettákat úgy nyalja el mint a szart, inkább ezzel kéne kezdeni valamit a gyártóknak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák