Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZeratulX

    tag

    válasz ivana #54931 üzenetére

    + zodo: Montiban 163 centihez a 16" a jó. Maximum. Tehát eredetileg jól gondoltad, hogy a 15 és 16" közt dől el a dolog.

    Szinterre nekem ez vált be nagyon: porfestes.uw.hu

    Szórással-tisztítással, metál szinter alappal + színes lakkal csak vázat 8 ezerből lekezelik neked, nagyon szép lesz. A piros, narancs, levélzöld elképesztően jól néz ki így. Nem az a műanyag shit, mint a sima szinter, hanem van rendes fénye, plusz csillogós-metálos átlátszó rétege a cuccnak. Majd csinálok képet az én pirosomról, ha megtalálom a fényképező töltőjét.

    Pontosan itt van. Szemben a nagy kapun bemegy, kb. 2 épület mellett elhalad, és bal kéz felé lesz a sorban a hely az autószerviz mögött, vele szemben meg egy kis bringa szerviz, ahol matricáznak is.

    [ Szerkesztve ]

    :: Eladó kishibás HD 7870 2G :: hardverapro.hu/apro/_185

  • zodo

    nagyúr

    válasz ivana #54931 üzenetére

    Mértem magam, táblázatokat néztem és ahogy ZeratulX mondja, kb ez a méret jött ki.
    Képen látható bringa az enyém még akkor is ha kukába való(de ezt már sokadjára írom) , nem ezt akarom megvenni. Új lehetőségben rejlő vázakat még nem láttam de ingyen lenne és az esetleges váz csere + festés már a javamat szolgálná mivel megfelelő méretű vázam lesz, saját és új festéssel.
    Ha tíz alatt vagy kicsivel felett sikerülne festetni akkor is inkább a saját festést választanám a tökéletes festésű vintage crmo helyett mivel a mostani festése is egész jó bőrben van még ha nem is alu vagy egyéb drága vázra épült. Egyedül a fejcsőn van egy kisebb bowden súrlódás okozta kopás és idén kezdett el a festés alatt rozsdásodni ami nem csoda mert kb 10 évig egy nyirkos pincében volt tárolva és közel két éve télen-nyáron ezzel járok a munkába.

    ZeratulX

    Köszönöm az ajánlást, egész közel van hozzám. :R

Új hozzászólás Aktív témák