Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz ZolkoW #275684 üzenetére

    Nejem P1800-as kerekében a 370-es thru axle adapterezett agynál nem emléxem semmi kotyogásra. :F

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz ZolkoW #275684 üzenetére

    OSM app nem tudom van-e, de ha van is, valszeg azzal nem lehet ilyen egyszerűen megoldani. Asztali gépen, laptopon kell, böngészőből lehet szerkeszteni a térképet. A sok erdei utat és bányát is így tették fel az emberek, szal a bekerített területeket is fel lehetne...
    Melyik bauxitbányára gondolsz? Gánt mellett? Sajnos pont ott volt lezárva :(

    #275686 6030D: csak egy második helyezéses kupám van hiddenben ha jól látom, az nem izgat :DDD . Hol volt 174 pulzusom? Julianus végén 157bpm, ami nálam nem vész, 195 a max. Feherhegyen 172bpm, de ott lett is egy koronám, pedig nem állt szándékomban, csak megtetszett, hogy már az első emelkedő ilyen jó meredek, muszáj volt kiélvezzem :DDD . Julianus végét már akkor kinéztem magamnak, gondoltam milyen szép lenne egyetlen körrel behúzni egy népszerű emelkedőn az első helyet, de sajnos a kidőlt fának hála nem derül ki, hogy összejött volna-e. Simán lehet, hogy nem :F . Hasonló meredekségű emelkedőn itthon ahogy elnézem szereztem már koronát 17km/h tempóval is, de volt, hogy 12km/h is szenvedve jött össze, terepfüggő. Na de mindegy, idén ha kijutok, megnyomom, hadd szóljon, max csak egy kupa lesz a vége, azt azért kétlem, hogy ne sikerülne összehozni :U .

    szerk: ja már értem, a max pulzust nézted :B

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák