Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Maximum1 #272766 üzenetére

    Igen, német bolt ([link]). Egyrészt nekem is a méret miatt volt érdekes a váltás, az X-et kicsit sokalltam méretre is, meg súlyra is. Egyelőre fura is, hogy kisebb, ellenben néha nem érzem, hogy a kezemen van, és aludni sokkal kényelmesebb ezzel. Másrészt meg régóta szerettem volna hétköznapokra én is egy titanium szíjat, de arany árban adják kiegészítőként (200 eur fölött van csak a szíj)... Van nekik amúgy Fenix 7X is titan szíjal, de az 1200 eur -20%, szóval annyira nem jó vétel.

    Másrészt ebben jóval erősebb a solar töltés, mint a 6-ban volt, a sapphire kiadás miatt multi band már a GPS, van benne Garmin Pay, illetve tudja a futásdiagnosztikát is, amihez mindenképpen vettem volna valami footpodot, vagy Pro Plus övet.

    Amit linkeltél, az amúgy szerintem csak a titanium ház, de nem titanium szíj, de hogy biztos legyen, ahhoz a cikkszámot kéne látni. X-et nem tudom, normál F7-nél a szilikon szíjas 21-re, a titanium szíjas 39-re végződik cikkszámban. Utóbbihoz amúgy jár egy gyári szilikon szíj is, egyelőre én is ezzel hordom, mert még vagy rá kell jönnöm, hogy szabom méretre a titanium szíjat, vagy keresnem kell egy órást, aki kiveszi belőle a fölösleges szemeket.

    vallas: A mai napig nem tudom, hogy ebben megy-e a solar töltés, csak handicapped, vagy a F6 tényleg ennyit tud Solarból. Mindenesetre tegnap futottam egy órát az F7-tel, és kicsit másképp nézett ki a Solar grafikon, mint a 6XPro-n szokott... :U Amúgy ha utóbbit feleannyiért adom, mint amennyiért az újat vettem, még akkor is jól jár vele az új tulaj is szerintem.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák