Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpaceJam

    aktív tag

    válasz Ringman #201163 üzenetére

    Igen, csakhogy a váz maga "Canyon FK0050 CF SL Disc", ebből gondoltam, hogy a második sor vonatkozik a Roadlite 7-re.

    A képek alapján viszont bőséges a hely. :) Ehhez képest a mostanimnál van vagy 1 mm, kanyarokban néha beleér a villákba. :D De jah, ebből inkább 32-es lesz, kell az nekem.

    truefx: A DT Swiss ötlet jó, most jutott eszembe, hogy megkeresem a Doktor Bike-os srácokat (ha még mindig ők forgalmazzák). A +400 gramm esetemben nem annyira vészes, inkább legyen erős. Tudom, hogy kerekeken számít a legtöbbet, de nem baj, ha cserébe nem kell értük aggódnom. Csak férjen bele a 150 ezerbe.

    A Bontrager gumi nem annyira szimpi ránézésre, de köszönöm az ajánlást. Úgyis az dönt, hogy melyik lesz elérhető raktárról. Meg most nézem, hogy a Gator Hardshell-ből is van 32-es, de mondjuk ez az ebike-os ár már szívszaggató és röhejes. Bár még így is lehet, hogy megéri.

    xy.zsolt: Jah, kisebb arányaiban a különbség, de mindenképp szeretném kimaxolni a ballont. Tényleg nagyon fosak itt, a 22. kerületben az utak, meg 120 kiló az pont annyival több, hogy mindenből 6x erősebb kell.

    Köszönöm mindenkinek!

    [ Szerkesztve ]

    neszetools.hu ● pc360.hu

Új hozzászólás Aktív témák