Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Szakbarbár

    aktív tag

    válasz samujózsi #154436 üzenetére

    A videó elején 1:31-től szereplő robogós sem veszélyeztetett senkit a záróvonalon megfordulással, őt miért nem védi senki? Mennyivel kisebb vagy nagyobb bűn átmenni egy piros lámpán mint az üres úton záróvonalnál megfordulni?
    Ő sem volt rest, egyből két piroson is átment. Keresztben neki sem jött senki:
    [link]
    Az ilyenek röhögve kifizetik a büntetést és ugyan úgy folytatnák tovább. A pénzbüntetésnek szerintem nincs igazán visszatartó ereje. Főleg, hogy el sem kapják az illetőt.

    " O.K., le a pirosozókkal, úgy általában egy szavam sincs ellene, de a járdázókkal és a ninjákkal miért nem foglalkoznak, ha nem veszi kamera a működésüket?"
    Mert őket nehezebb elkapni. Itt meg megállt a futár és pont forgott a kamera. Kellenének bringás rendőrök valami jóféle pedelec bringával rásegítés limit nélkül. De akkor meg jönne a károgás, hogy rászálltak a bringásokra.
    Egyébként az ilyen átkelőknél, ahol csak gyalogos keresztforgalom van,az is előrelépés lenne ha engedélyeznék az áthaladást mondjuk egy elsőbbségadás kötelező táblával ami csak a kerékpárosokra vonatkozik.
    Ez a cikk is pont a piros lámpáról szól: [link]
    Mindegy, részemről én lezártam a témát.

    [ Szerkesztve ]

    Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

Új hozzászólás Aktív témák