Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz glacious #14548 üzenetére

    bringa a vmo-t terheli legjobban, sokan itt fejlődnek látványosat, guggolás egyenletesen, toló mozdulatok viszont leginkább a lateralist
    én csináltam elég sok mindent (asztalitenisz, kerékpár, kondi, foci, röplabda), de mégis a lateralisom elszaladt a többihez képest az amerikai foci miatt, mikor jómagam 130 kilóját + a támadósor 120 kilós "csöppségét" is meg kellett tartani vagy eltolni 10 métert
    most a vmo-t akarom fejleszteni, csak a porclágyulás miatt sajnos az a legfájdalmasabb részem :O

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz glacious #14548 üzenetére

    Én úgy vettem észre, hogy a guggolás a leghatékonyabb, általános combizomnövelő mozgásforma.
    Persze lehet sokféleképpen edzeni, csak kerékpározástól soha nem lesz olyan izommassza a combunkon mint a guggolástól. Ettől függetlenül az a jó ha változatosan edzünk, többféle mozgásformát beiktatva.

    bookninja: 20-30 ezer ft-os kategóriában igen nehéz lesz jó állapotú városi használt bicajt találni. Még egy hozzáértőnek is nehéz feladat, nem hozzáértőnek meg egyenesen lehetetlen.
    Agyváltóról ilyen ársávban ne is álmodj. Ha találnál is ilyen bicajt ennyiért, abban annyi km lesz, hogy kb mindent kicserélhetsz rajta és mindjárt nem 30-ba került a bicaj.
    Arra azért készülj fel, hogy aki ennyiért akar eladni kerékpárt, az nem egy nagy generál után fogja ennyiért eladni. Tehát ne költsd el koppra a pénzed, legyen pénz a felújításra is. Ha jót akarsz, akkor inkább 50-60 körül gyűjts össze és mindenképpen hozzáértővel nézz használt kerékpárt.

    Az agyváltó egyébként egy remek városi megoldás, igénytelen és megbízhatóan működő szerkezet, nem igazán kell állítgatni. A láncváltás sokkal több odafigyelést igényel és gyorsabban el is használódik a lánc és fogaskerék. Az agyváltó városi használatra mindenképpen jobb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák