Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZolkoW

    őstag

    válasz zzola #144820 üzenetére

    szép gép!
    Az összetartásról az jut eszembe, hogy még az is teljesen vegyes,hogy ki köszön vissza.
    Aki sisakot hord, ott jó az arány, de köztük sem általános. A "közlekedő" bringásokhoz kepest én vagyok a bringásjelmezes ficsúr, ők inkább nem veszik fel a szemkontaktust. Országútisból is sokféle van, vannak lelkes visszaintegetők, vannak akik nem vesznek észre, van az inges fixis napszemüveges, az tuti nem köszön, montisok is ritkábban, a fél kézzel telefont nyomkodó fruskákhoz képest ugye sportoló vagyok, ők azért nem érzik megfelelő lépésnek a visszaköszönést (vagy meglepődnek). Összességében azt szűrtem le, hogy azok köszönnek vissza, akik hasonlónak érzik magukat hozzám, akiknek ez a közlekedésnél több, az életcélnál kevesebb :)

    Más: ma alapozás közben kicsit elragadtattam magam, leelőztem egy idősebb bringást, és eközben át is léptem a kitűzött maxpulzust. (mentségemre, hogy elég rossz úgy menni,hogy alig vagyok gyorsabb nála, ezért hosszú percekig kellett volna egymás mellett haladnunk) Szerencsére javíthattam, mert visszaelőzött, és ekkor már hagytam, hadd húzzon el :) Valamit viccelődött is, hogy váltanom kéne, de eddigre már megbeszéltem magammal, hogy jó is,hogy leelőz, szoknom kell a külső hatások kizárását. Ha autó előz, az továbbra is úgy elvonja a figyelmem, legalábbis keskeny úton, hogy lőttek a 130as bpm-nek.

    Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz zzola #144820 üzenetére

    A negyvenes tag nem segített beazonosítani a zajt? Az ilyen zajok forrásának felderítése igényel némi gyakorlatot,de az majd fog jönni az idővel. ;)

    (#144826) samujózsi...én kerékpároztam 30 évet sisak nélkül,és immár 2 éve sisakkal és azt tapasztaltam,hogy a sisak tényleg vízválasztó a köszönések gyakoriságában.

    (#144827) Somatom...a cicanadrág is addig sz@r amíg egyszer felveszed,aztán rájössz,hogy a kutyát sem érdekli miben tekersz...hacsak nem egy kis isten háta mögötti településben lax,mert ott azért még mindig lehet botránkozást kelteni. ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák